Kadromuz

İDARİ KADRO

Nail ERGUN
Okul Müdürü

Namık Kemal KOCAZEYBEK
İlkokul Müdür Yardımcısı

Ferdi KARAKAŞ
Ortaokul Müdür Yardımcısı

ÖĞRETMEN KADROSU

Anasınıfı Öğretmenleri
Elif YILMAN
Zeynur SABANCI
Aydan KALEM
Fatma TURHAN
Özgül AYDIN
Dilara HELVACI
Seda DOĞRUYOL
Gizem ÇİMEN
Esra OCAKOĞLU
Seçil BULUT
Öznur BAYRAK

Sınıf Öğretmenleri
Mehmet AKKUŞ
Yüksel GAYRETLİ
Sevgi YILMAZ
Sema ANKARALI
Gülay ERTAN
Mehmet Mustafa ÇELİKER
Musa Osman KARAÖZ
Yeliz ARALAT
Öner GÜNDÜZ
Fadime CEYLAN
Ömer GÜNGÖREN
Esma BALCI
Ahmet UZUN
Sema HEPCANLAR

Türkçe Öğretmenleri
Serpil KÖMÜRCÜOĞLU
Sümeyra MİLAN
Seçil GÜLEÇ
Elvan KARAKUŞ

Matematik Öğretmenleri
Mehmet AKŞAHAN
Nilay BİLGEN TUNCER
Bengi Ece DÖNMEZ
Funda YILMAZ
Deniz TARGITAY

Fen ve Teknoloji Öğretmenleri
Ş. Gülçin Güleşen UTKUN
Gamze Işık ÇETİNOĞLU
F. Ebru ŞAHİN ÖZAKSOY
Yasemin Acar KAPTAN
Elçin EROL

Sosyal Bilgiler Öğretmenleri
V. Güven SOYLULAR
Gülşah TAŞLI
Özlem TUFAN

Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmenler
Sibel BİLİR (Uzman Psikolog)
Gülsüm TIĞ
S. Deniz ŞENLİ
Semra YILDIRIM

İngilizce Öğretmenleri
Samet SERBEZ (İngilizce Bölüm Başkanı)
Hülya ÖZTÜRK
Özge İŞ
Rezan APAYDIN
Özge ÖZCEYLAN
Filiz KAVASGİL DURMUŞ
Nilgün TAŞKIRAN
Onur ERTEM
Zuhal Nas DEMİR
Gamze ŞİMŞEK
Sümeyye AYDEMİR KOCA
Merve GÜLŞEN
Sonya EPPINGER
Menekşe BİLGİÇER

Almanca Öğretmeni
Nilgün Öz ÜNSEL

Din K. A. Bilgisi Öğretmeni
Ahmet TUĞRAL

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Ayşe UĞURER TURGUT

Müzik Öğretmenleri
Gözde ŞENDAL BAŞBUĞA
Melis BERKAN SEVİNÇ

Görsel Sanatlar Öğretmenleri
Burak ERİM
Özgürcan ARTAN

Beden Eğitimi Öğretmenleri
Şaban ÖZTÜRK
Salih Anıl KARACA
Ünal DEMİR
Tuğba YILDIRIM

Yüzme Öğretmenleri
Özlem YENİLMEZ
Zehra SOYLULAR
Aylin AKINCI

Satranç Öğretmeni
Hasan DOĞAN

Dans Eğitmeni
Özge Bilgin ÖZGÜN

Ölçme ve Değerlendirme Birimi Sorumlusu
Füsun GÜNAY

İDARİ HİZMETLER KADROSU

Muhasebe Birimi
Nilgün EYİLMEZ
Ahmet KAVAS
Murat ÇAKICIOĞLU

Bilgi İşlem Birimi
M. Enes ULUSOY

Yazı İşleri-Kütüphane Memuru
Hülya KESKİN

Hemşire
Nurten ERGEN

İÇ HİZMETLER KADROSU

İç Hizmetler Sorumlusu
M. Fatih BALTACI

Kurumsal İletişim Sorumlusu
Burcu DENİZ

Ulaştırma Görevlisi
İbrahim ŞERMET

Santral - Danışma
Sibel ŞERMET

Grafiker
İsmail ÇULHA

Yemekhane ve Mutfak
Osman YAVUZ (Pasta Ustası - Mutfak Sorumlusu)
Mustafa ÇOLAK (Baş Aşçı)
Erdinç ORDU (Aşçı)
Ersin GÜNEŞ (Aşçı Yardımcısı)
Nimet TÜRKOĞLU (Aşçı Yardımcısı)
Arzu SABACAN (Aşçı Yardımcısı)
Elvan OCAKOĞLU (Mutfak Yardımcı Personeli)
Emine AKGÜL (Mutfak Yardımcı Personeli)
Yasin KARIŞLI (Mutfak Yardımcı Personeli)
Hafize DOĞAN (Mutfak Yardımcı Personeli)

Kantin
Fırat KAVADAR (Kantin Sorumlusu)
Yüce ALPER
Coşkun UZ

Destek Hizmetler Görevlileri
Kurban SAĞINCI (Teknik Personel)
Nihal TÜRKOĞLU (Kat Görevlisi)
Emine DURMUŞ (Kat Görevlisi)
Yeliz KAHVECİOĞLU (Kat Görevlisi)
Filiz AZGIN (Kat Görevlisi)
Emine ÇETE (Kat Görevlisi)
Zeynep AYAR (Kat Görevlisi)
Fatma TUNCAR (Kat Görevlisi)
Raziye SAĞINCI (Kat Görevlisi)
Ahmet AKMEŞE (Kat Görevlisi)
Arzu YILDIZ (Kat Görevlisi)
Hüseyin ALKAN (Destek Personeli)
Bayram COŞKUN (Destek Personeli)
Cemal ÖZMEN (Destek Personeli)
Cavit ÇOTRA (Destek Personeli)
Yunus Emre YILMAZ (Destek Personeli)
Ahmet SAÇ (Destek Personeli)
Bülent GÜLENÇ (Bahçıvan)